Мета: розкрити незбагненну красу най хвилюючого почуття – кохання, збагатити духовний світ школярів, формувати здатність сприймати почуття любові як силу, що може перетворювати дійсність за законами краси.
Учасники: ведучі, читці, богиня Лада, закохана, Він, Вона.
Обладнання: поезії, афоризми, пісні.
Епіграф: Краса душі, краса
любові – найвища на
Землі краса.
В. Сосюра
Програма вечора:
І. Вступне слово ведучих.
ІІ. Виконання читцями поезії про кохання. Слухання музичних творів.
ІІІ. Діалог богині Лади та закоханої молодої людини.
Добрий день любі діти! І він дійсно видався напрочуд добрим: подивіться навколо — і ви замилуєтесь дивовижною красою матінки-природи. Дерева ледь торкнула жовтнева позолота. Легенький вітерець несе срібні ниточки павутиння.
І сьогодні ми зібралися не даремно! Сьогодні в нас свято поезії «Подих осені». А чи знаєте ви що таке поезія? (це вид мистецтва, вірш певного автора)
А чому наше свято поезії називається «подих осені»? Так, тому що поезія буде про осінь.
Ви чуєте? Це тихі кроки господині — осені, яка вже прийшла на зміну теплому літу.
Корнієнко І.В., бібліотекар Родинської ЗОШ I-III ст. №35м. Красноармійська
Великий син великого народу
Цілі: ознайомити учнів із життєвим і творчим шляхом Т. Г. Шевченка; продемонструвати різнобічні здібності Т. Г. Шевченка, його любов до рідного краю й рідної мови; розвивати читацькі інтереси учнів та творчі здібності; виховувати патріотичні почуття учнів.
Мета: Показати учням масовий героїзм людей в роки Великої вітчизняної війни; розкрити значення перемоги над фашистською Німеччиною; виховувати почуття патріотизму і любові до рідної Батьківщини.
Обладнання: виставка книг про Велику Вітчизняну війну, мультимедійна дошка, презентація, музика Бетховена, Прокоф’єва.
Мета: сприяти формуванню читацького світогляду,розширювати уявлення дітей про значення книг у житті людини;сприяти розвитку допитливості, інтересу до книжок, пошуку відповідей на запитання;формувати читацькі смаки;виховувати бережливе ставлення до книг.
Обладнання: виставка книг, дитячі ілюстрації до улюблених творів, «телеграми» казкових героїв, мапа подорожі,казка колобок у малюнках.