Неділя, 19.05.2024, 19:12
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS

Міське методичне об'єднання шкільних бібліотекарів м. Красноармійська

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 79
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Методична копілка » 1 клас

Бібліотечний урок
«Що на городі росте?» 
Разом прочитаємо – разом відгадаємо

Мета: продовжувати роботу із засвоєння структурних елементів книжки, з формування у дітей уважно слухати читання дорослого, одне одного, розуміти зміст, визначати головного персонажа; розвивати діалогічне мовлення, збагачувати словниковий запас дітей; формувати творчу уяву; виховувати любов і повагу до рідного слова.
Обладнання: дитяча книжка «Ходить гарбуз по городу»; книжка із загадками; малюнки із зображенням овочів.

   Хід заняття
І. Організаційний момент. Привітання.
Дзвенить дзвіночок: «Дзелень, дзелень!»
Сміється сонце, збудився день.
Кличе дзвіночок: «Бім-бам! Бім-бам!»
Заняття розпочати час дітлахам.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності.
1. Загадки про овочі. Розглядання обкладинки книжки «Загадки»

Що то за голова,
Що лиш зуби й борода? (Часник)

Печуть мене, смажать і варять,
Їдять мене і дуже хвалять. (Картопля)

Сидить Марушка в семи кожушках, 
Хто її роздягає, той сльози проливає. (Цибуля)

Довгий, зелений, 
Добрий і солоний, 
Добрий і сирий, 
Хто він такий? (Огірок)

В полі хороше мені
Зеленіти навесні.
Чим же я – не молодець?
Маю диво-корінець, 
Все про нього дбаю, 
Цукор відкладаю. (Буряк)

Без рук, без ніг, 
А в’ється, як батіг. (Квасоля)

Хто хустиночку свою
Влітку покриває?
І по двадцять хустин
На голівці має? (Капуста)

На городі виріс дужий, 
Круглий, жовтий і байдужий
До червоних помідорів,
До капусти і квасолі.
Хто цей гордий карапуз?
Здогадалися?.. (Гарбуз)

2. Логічна вправа «Овочі».
- Де ростуть овочі? (На городі)
- Опишіть зовнішній вигляд овочів (колір, форма, розмір).
  - Які страви готують із цих овочів?

ІІІ. Фізкультхвилинка.
Щось не хочеться сидіти,
Треба трохи відпочити,
Руки вгору, руки вниз,
На сусіда подивись,
Руки вгору, руки в боки, 
Плесніть, діти, кілька раз.
За роботу, все гаразд!

ІV. Робота з книгою.
1. Розглядання з дітьми книги «Ходить гарбуз по городу».
2. Виразне читання пісеньки напам’ять.
3. Бесіда за прочитаним із використанням ілюстрацій до пісеньки з книги. Визначення основного персонажа, з’ясування, з ким він спілкується.

V. Практичні вправи.
1. Інсценування пісеньки.
2. Малювання ілюстрації до пісні.

 VІ. Підсумок заняття.
- Про що ми сьогодні з вами читали та говорили?
- Що вчилися відгадувати?

Категорія: 1 клас | Додав: Дінуля (23.11.2013)
Переглядів: 483 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz